Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Hackshield Sorunu (Error Code 108)  (Okunma sayısı 5060 defa)

xtahrx

• Newbie
  • *
  • nttgame, nttgame Türkçe Forum, nttgame euko, ntt game euko, nttgame euko, euroko, ntt game euko, nttgame europe knight online, ntt game europe ko, nttgame knight online, nttgame.com, nttgame europe ko, euko knight online, nttgameforum, nttgame hata, euko
    • Profili Görüntüle
Hackshield Sorunu (Error Code 108)
« : Şubat 27, 2012, 06:45:33 ÖS »
arkadaşlar benim sorunum oyunu başlatıyorum Hackshield şöyle bi hata veriyor Knightonline.exe ile ilgili olduğunu düşüyorum hata şu ;

''A Problem occurred in the hackshield program.(Error Code = 108) Terminating Program.''

Yardımlarınızı bekliyorum.

hayat

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hackshield Sorunu (Error Code 108)
« Yanıtla #1 : Şubat 27, 2012, 09:54:36 ÖS »
Güvenlik Duvarı Veya Antivirüs Programına bağlı olarak Bir Sorun Var Sanırım. Bide Bu Hatalar Çoğunlukla Vista Sürümünlerinde Oluyordu Xp Kurulu Bilgisayarlarda Bu Sorun Fazla Olmuyor. Ama İstersen Öncelikle Güvenlik Duvarın ve Antivrüs Programını Kapatıp Dene. Antivirüs Programın Haricinde Fazladan Kurulu Bir Güvenlik Sistemin Varsa Onu Kaldırmanı Öneririm

xtahrx

• Newbie
  • *
  • nttgame, nttgame Türkçe Forum, nttgame euko, ntt game euko, nttgame euko, euroko, ntt game euko, nttgame europe knight online, ntt game europe ko, nttgame knight online, nttgame.com, nttgame europe ko, euko knight online, nttgameforum, nttgame hata, euko
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Şubat 28, 2012, 02:43:13 ÖS »
kardeşim Xp Evet ama dediklerini yaptım yine aynı hatalı alıyorum..

hayat

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Şubat 29, 2012, 12:29:54 ÖÖ »
online Oyun Bağlantılarında hackshield Programının Verdiği Bu Hata Kodu Bilgisayarınızın Bu Programın Çalışmasını Bir Şekilde Engellediği Yönündedir. Hata Kodun Açılımı Bu...

Daha Önce Sorunsuz Kullandığın Zamanki Bilgisayar Güvenlik Ayarların Veya Sonradan Yüklediğin Programlara Bi Bakmanı Öneririm. Belki Sonradan Eklediğiniz Bir Programdan veya Sisteminizdeki Değişen Güvenlik Ayarından Kaynaklanabilir. Benim Tahminim Bu...

xtahrx

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Şubat 29, 2012, 12:09:33 ÖS »
Windows Güvenlik duvarını ve virüs Programını kapattım,Engelleyebilecek her türlü programı görev yöneticisinden kapattım gene olmadı...senden birşey isteyebilirmiyim ? Bana Knightonline.exe ve Hackshield'i Upload edebilirmisin ?

xtahrx

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Mart 03, 2012, 12:38:25 ÖÖ »
sorunu çözdüm Win 7 Ultimate geçtim..Sorun çözüldü oyun açılıyor.

hayat

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Mart 03, 2012, 03:18:50 ÖÖ »
Bu Hata Kodları %99 Programların İşletim Sistemiyle Uyumsuz Ayarlarından Kaynaklanıyor. Sorunu Çözdüğüne Sevindim